Skip to content >>
 

Events calendar

Pardubice is a city of festivals, expositions, concerts and sports events - basically, it is an inspirational place full of unforgettable experiences. Spend a pleasant moment with friends at great social events such as the City Celebrations or the Velka Pardubice steeplechase, or entertain yourselves at local clubs and restaurants

Event search

start: end:
Other search parameters

Mon 2/1/2016 - Sun 12/31/2017
(Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sun 9/4/2016 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Sun 1/1/2017 - 12/31/2017
(Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Sun 1/1/2017 - 12/31/2017
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Fri 5/12/2017 - Sun 5/6/2018
(Čarokraj - Fotografie Tomáše Kubelka)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Fri 6/2/2017 - Sun 4/29/2018
(Obrazy Jana Exnara)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 6/24/2017 - Mon 11/6/2017
(Výtvarná soutěž: Děti malují dětem)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Fri 8/18/2017 - Sun 12/31/2017
(Pernštejnská děla na valech)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sun 9/3/2017 - 10/29/2017
(Odpad a umění, umění a odpad 3)
NOV art space (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Kouzlo krajiny)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Jedno místo prázdné)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Mon 9/4/2017 - Fri 12/29/2017
(Program pro školy: Stavba obrazu)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Tue 9/5/2017 - Wed 11/8/2017
(Vít Bouček - Obrazy)
University of Pardubice Gallery (Pardubice)

Tue 9/5/2017 - Sun 12/24/2017
(Obrazy Petra Langra)
Green gate (Pardubice)

Fri 9/15/2017 - Sun 11/26/2017
(Hry a klamy)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Mon 9/18/2017 - Fri 1/12/2018
(Kurz španělštiny)
Centro Hispania (Pardubice)

Wed 9/20/2017 - Sun 1/7/2018
(Výstava: Květy a jiné světy)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Wed 9/20/2017 - Sun 1/7/2018
(Putování do pohádky a zase zpátky)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 9/21/2017 - Fri 1/5/2018
(Program pro školy: Květy a jiné světy)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Wed 10/18/2017 20:00 - Thu 10/19/2017 4:00
(Mary Jane & Spiderman party)
Dýdy baba (Pardubice)

Thu 10/19/2017 - Fri 12/1/2017
(Vladimír Gebauer - Asambláže)
Fons Beneficial Gallery (Pardubice)

Thu 10/19/2017 8:30 - 10/19/2017
(Procesní obstrukce v judikatuře)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Thu 10/19/2017 9:00 - 10/19/2017
(Jak zaplatit a postavit šetrné a energeticky efektivní budovy pro veřejnou správu: série seminářů provede úředníky procesem)
Realschule Pardubice - Jan Kašpar's Hall (Pardubice)

Thu 10/19/2017 9:00 - 10/19/2017
(Aktuální informace o kvalitě mostních závěrů a důsledky)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Thu 10/19/2017 17:00
(Tak to je život!)
Hronovice Civic Centre (Pardubice)

Thu 10/19/2017 17:00
(Logika a fuzzy logika)
University of Pardubice Gallery (Pardubice)

Thu 10/19/2017 18:00
(Jak se k sobě chovat do šedesátky, abychom se jí dožili ve zdraví podle principů čínské medicíny s Radomírem Klimešem)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Thu 10/19/2017 19:00
(P. Abraham - Rasputin)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Thu 10/19/2017 20:00
(Points-Rataj Quintet)
Theatre 29 (Pardubice)

Thu 10/19/2017 20:20
(Michael Mayo)
Jazz Tangens club (Pardubice)

Fri 10/20/2017 - Sun 10/22/2017
(OZP Pardubice ČokoFest 2017)
Ideon Pardubice (Pardubice)

Fri 10/20/2017 16:00 - 10/20/2017
(Night Shopping)
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)

Fri 10/20/2017 18:00
(Neruda)
Centro Hispania (Pardubice)

Fri 10/20/2017 18:00 - 10/20/2017
(Poezie pod klenbou, pořad autorského čtení a hudby)
Regional Library (Pardubice)

Fri 10/20/2017 18:00 - 10/20/2017
(15. kolo: HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín)
Tipsport arena (Pardubice)

Fri 10/20/2017 19:00
(Opening party)
Meleme Meleme Café (Pardubice)

Fri 10/20/2017 20:00
(Halford)
Ponorka - music club (Pardubice)

Fri 10/20/2017 21:00 - Sat 10/21/2017 4:00
(Party time w, Jean Luc)
Hobe music hall (Pardubice)

Fri 10/20/2017 21:00 - Sat 10/21/2017 4:00
(Kill Yourself)
Bokofka music & bar (Pardubice)

Sat 10/21/2017
(Kouzelníci a iluzionisti z Podještědí)
Museum of Magic (Pardubice)

Sat 10/21/2017 9:00 - 10/21/2017
(Slackline s Kubou)
Yogalab (Pardubice)

Sat 10/21/2017 10:00
(Historie a současnost severského protestantismu)
The parish choir of the Czech Brethren Evangelical Church (Pardubice)

Sat 10/21/2017 10:00 - 10/21/2017
(Závěrečný dostihový den + Foodtruck and beerfest)
Agrofert park (Pardubice)

Sat 10/21/2017 10:00
(Dlouhý, Široký a Bystrozraký)
Dubina Cultural House (Pardubice)

Sat 10/21/2017 13:30 - 10/21/2017
(Nejnovější poznatky stavebně historického průzkumu Zámku Pardubice)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 10/21/2017 14:00 - 10/21/2017
(Turnaj ve hře Osadníci z Katanu)
Grand culture hall (Pardubice)

Sat 10/21/2017 14:00
(Kam dráty nevedou)
třída Míru (Pardubice)

Sat 10/21/2017 16:00 - 10/21/2017
(Historie a obnova Zámku Pardubice)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 10/21/2017 19:00
(X Fight Night n. 5)
Tipsport arena (Pardubice)

Sat 10/21/2017 19:00 - 10/21/2017
(Afro Drum Dance - Papis Nyass ( Gambie ))
(Pardubice)

Sat 10/21/2017 19:00 - 10/21/2017
(Nejtek - Klápště - Wróblewski)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 10/21/2017 19:20 - 10/21/2017
(Podzimní Upanišády)
Ponorka - music club (Pardubice)

Sat 10/21/2017 19:45 - 10/21/2017
(Audiostop vol.4 - Rockové balady)
Grand culture hall (Pardubice)

Sun 10/22/2017
(Setkání s indickým mnichem Maitri Suchetasem)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Sun 10/22/2017 3:00
(King Crimson at Music Hall)
Hobe music hall (Pardubice)

Sun 10/22/2017 9:00 - 10/22/2017
(Bruslení pro rodiče s dětmi)
Tipsport arena (Pardubice)

Sun 10/22/2017 9:00 - 10/22/2017
(Kurz Honzy Pelikána: Fotografování jídla a foodstyling)
Caffetteria (Pardubice)

Sat 10/21/2017 13:00
Sun 10/22/2017 9:00
(1. kolo Středoevropského poháru 2017/2018)
(Pardubice)

Sun 10/22/2017 10:30 - 10/22/2017
(Veřejné bruslení)
Tipsport arena (Pardubice)

Sun 10/22/2017 14:00
(Taneční odpolední čaje - Unistar)
Hronovice Civic Centre (Pardubice)

Sun 10/22/2017 14:00 - 10/22/2017
(Pardubické šátkobraní)
(Pardubice)

Sun 10/22/2017 16:00 - 10/22/2017
(Nedělní setkání se šamanem Davidem von Avou a matkou roslin Ayahuskou s možností diagnostiky)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Sun 10/22/2017 19:00
(Pět překážek)
Exil Theatre (Pardubice)

Sun 10/22/2017 15:00
Sun 10/22/2017 17:00
Mon 10/23/2017 8:30
Mon 10/23/2017 10:30
(Myšáci jsou rošťáci)
East Bohemia Theatre Pardubice - Small scene in the courtyard (Pardubice)

Mon 10/23/2017 16:00
(Pražští madrigalisté a hudba dávných věků)
Regional Library (Pardubice)

Mon 10/23/2017 17:00 - 10/23/2017
(Beseda se spisovatelkou Martinou Formanovou)
Regional Library (Pardubice)

Mon 10/23/2017 18:00
(Celostní medicína a psychosomatika s Ing. Antonínem Strnadem)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Mon 10/23/2017 18:30
(Stát pevně)
CineStar Pardubice (Pardubice)

Mon 10/23/2017 19:00
(Čechomor Kooperativa tour 2017)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Mon 10/23/2017 19:00 - 10/23/2017
(Chytrý kvíz)
Dýdy baba (Pardubice)

Mon 10/23/2017
Tue 10/24/2017
(Bioenergetická poradna Ing. Antonína Strnada)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Tue 10/24/2017 8:30 - 10/24/2017
(Aktuální požadavky k nařízení Reach a CLP pro průmysl a obchod)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Tue 10/24/2017 18:00 - 10/24/2017
(Čakrová Alchýmie s Marti Procházkovou)
Yogalab (Pardubice)

Tue 10/24/2017 19:00
(Daniela a Denisa Ponomarevovy: Jedno, Lionel Dixit)
Theatre 29 (Pardubice)

Tue 10/24/2017 19:00
(Vím, že víš, že vím...)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Tue 10/24/2017 19:30
(Poťukat si na cello!)
Music House (Pardubice)

Wed 10/25/2017
(Hopsík - klaun kouzelník)
Museum of Magic (Pardubice)

Wed 10/25/2017 9:00 - 10/25/2017
(Tvorba podzimní dekorace ze suchých materiálů)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Wed 10/25/2017 14:00
(Studánky - cyklus literárních přednášek)
Senior Centre (Pardubice)

Wed 10/25/2017 15:30 - 10/25/2017
(Tvůrčí dílna: Halloween)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Wed 10/25/2017 16:00 - 10/25/2017
(AVČ: cesty ke zdraví)
Regional Library (Pardubice)

Wed 10/25/2017 16:45
(Divoká Čína, Tibet)
(Pardubice)

Wed 10/25/2017 18:00 - 10/25/2017
(Výběr raně středověkých pohřebišť (PhDr P. Fojtík))
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Wed 10/25/2017 20:00 - Thu 10/26/2017 5:00
(UPCE Halloween)
Hobe music hall (Pardubice)

Wed 10/25/2017 20:00
(Hudební liga města Pardubic)
Doli Club (Pardubice)

Wed 10/25/2017 21:00
(Hasičská party)
Dýdy baba (Pardubice)

Thu 10/26/2017 8:00 - 10/26/2017
(Podzimní prázdniny s DDM Beta)
Beta children and youth home (Pardubice)

Thu 10/26/2017 10:00 - 10/26/2017
(Podzimní prázdniny v Grandu)
Grand culture hall (Pardubice)

Thu 10/26/2017 17:00
(Svatá Ludmila a svatý Václav aneb Počátky českého přemyslovského státu)
Regional Library (Pardubice)

Thu 10/26/2017 17:30
(Halloween v knihovně)
Regional Library (Pardubice)

Thu 10/26/2017 18:00 - 10/26/2017
(Brůžek Pavel - Hvězdovky a palečky ČR)
Realschule Pardubice - Jan Kašpar's Hall (Pardubice)

Thu 10/26/2017 19:00
(Vodáci a Topinqui)
Doli Club (Pardubice)

Thu 10/26/2017 19:00
(Sexy prádlo)
East Bohemia Theatre Pardubice - Small scene in the courtyard (Pardubice)

Thu 10/26/2017 19:00
(Barocco Sempre Giovane - Giuliano Carmignola /IT/ - housle)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Thu 10/26/2017 19:30
(Horkýže Slíže)
Congress Centre Pardubice (Pardubice)

Thu 10/26/2017 20:00
(Kabát Turné 2017)
Tipsport arena (Pardubice)

Thu 10/26/2017 10:00 - 10/26/2017
(Podzimní prázdniny na dětském oddělení)
Regional Library (Pardubice)

Fri 10/20/2017 10:00
Sat 10/21/2017 19:00
Sun 10/22/2017 19:00
Wed 10/25/2017 19:00
(Z postele do postele)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Sat 10/21/2017 21:00 - Sun 10/22/2017 4:00
(Dance night)
Bokofka music & bar (Pardubice)

Thu 10/26/2017 16:00 - 10/26/2017
(Kurz intuitivního vidění podle metody Marka Komissarova)
Pardubice University (Pardubice)

Tue 10/24/2017 10:00 - 10/24/2017
(Zpívánky)
Regional Library (Pardubice)

Fri 10/20/2017 20:00
(Pardubický bluesový festival)
Doli Club (Pardubice)

Sat 10/21/2017
(Podzimní spirituální apatyka)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Fri 10/20/2017 18:00 - 10/20/2017
Sat 10/21/2017 9:00 - 10/21/2017
(Hormonální jóga pro ženy)
(Pardubice)

Tue 10/24/2017 8:30 - 10/24/2017
(Novela stavebního zákona)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Wed 10/25/2017 19:00 - 10/25/2017
(Spontánní tanec s pěti tanečními rytmy)
(Pardubice)

Mon 10/23/2017
(Mohendžodáro - ponořit se do své temnoty a znovu zazářit)
(Pardubice)

Mon 10/23/2017
Wed 10/25/2017
(Jóga pro radost ze života)
(Pardubice)

searched records: 112

Significant annual events:

  • February
    • The Festival of Laughs – theatre festival full of comedies
  • March
    • Gingerbread Slipper – competition in ballroom dancing
    • One World – film festival
  • April
    • Pardubice musical spring
    • Pardubice half marathon
    • Bum bum Pardubice bum
  • May
    • Křivkův memorial
    • Gingerbread festivities
  • June
    • European festival Jazz Dance
    • Folklore festival Pardubice - Hradec Králové
    • Pernštýnská night
    • The Mirror of Art
    • Aviation Fair
  • July
    • Wine Forum>
    • Czech Open – International Festival of Chess, Bridge and Games
  • August
    • Pardubická Juniorka – National Tennis Championship CR
    • Pardubice Wine Festival
  • September
    • Pardubice Harvest Festival
  • October
    • Golden Helmet
    • City Festivities
    • Velká Pardubická Steeplechase
  • November
    • International Festival of Children and Youth Choirs
    • For the Gingerbread Heart - ballroom dancing contest
  • December
    • Pardubická Ryengle
    • St. Nicholas Festivities
    • Christmas Eve singing

10/21/2017 10:00 - 18:00
(Závěrečný dostihový den + Foodtruck and beerfest)
Agrofert park

10/21/2017 13:00
10/22/2017 9:00
(1. kolo Středoevropského poháru 2017/2018)

10/23/2017 19:00
(Čechomor Kooperativa tour 2017)
East Bohemian Theatre

10/27/2017 - 10/29/2017
(Rozlučková všestranost a hobby závody spřežení)
Agrofert park

11/1/2017 - 2/18/2018
(Výstava: Eta – Umění (a) spotřebiče)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau

Questionnaire

How do you most like to spend your summer holidays?


SROP EU This project is co-financed by the European Union - www.strukturalní-fondy.cz