Skip to content >>
 

Events calendar

Pardubice is a city of festivals, expositions, concerts and sports events - basically, it is an inspirational place full of unforgettable experiences. Spend a pleasant moment with friends at great social events such as the City Celebrations or the Velka Pardubice steeplechase, or entertain yourselves at local clubs and restaurants

Event search

start: end:
Other search parameters

Sun 1/1/2017 - Mon 12/31/2018
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 12/21/2017 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Stavba obrazu)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Thu 12/21/2017 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Kouzlo krajiny)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Thu 12/21/2017 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: V pavoučí síti z nití)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Uvnitř sochy)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Na skok do renesance)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Recy věci)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Sejdeme se u…)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Fotogramy)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Jedno místo prázdné)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Luminografie)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Thu 2/1/2018 - Sat 12/29/2018
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Tue 4/3/2018 - Mon 12/31/2018
(Tripper)
Pardubice Tourist Information Centre (Pardubice)

Thu 5/17/2018 - Sun 4/28/2019
(Lidé Barmy - fotografie Vladimíra Lemberka)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Fri 6/1/2018 - Sun 1/27/2019
(Eliáš & Eliáš ml., Obrazy sklářských výtvarníků)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 9/1/2018 - Mon 12/31/2018
(Terakotová armáda)
Machoň's Passage (Pardubice)

Wed 9/12/2018 - Mon 12/31/2018
(X-art malujeme pro radost)
Green gate (Pardubice)

Fri 10/5/2018 - Sun 1/27/2019
(Pardubické proměny)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Wed 10/17/2018 - Sun 3/10/2019
(Křehké sny modernity - animační program)
(Pardubice)

Wed 10/17/2018 - Sun 3/10/2019
(Výstava: Ladislav Machoň a Pardubice)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Wed 10/17/2018 - Sun 3/10/2019
(Ladislav Machoň - animační program)
(Pardubice)

Wed 10/17/2018 - Sun 3/10/2019
(Výstava: Křehké sny modernity)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Wed 11/7/2018 - Tue 1/8/2019
(Lucie Ernestová - Cesta životem)
Regional Library (Pardubice)

Wed 11/7/2018 - Mon 12/31/2018
(Le Cil Vert, Sylvere Jouin - Nevyčnívej!)
Regional Library (Pardubice)

Tue 11/13/2018 - Sun 3/31/2019
(Výstava: Staré Pardubice očima malířů)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Tue 11/13/2018 - Sun 3/31/2019
(Pardubice včera, dnes a zítra - animační program)
(Pardubice)

Tue 11/13/2018 - Sun 2/10/2019
(Výstava: Nové akvizice)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)

Fri 11/16/2018 - Sun 1/27/2019
(Vášeň, čas a sklo)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Mon 11/19/2018 - Thu 12/20/2018
(Pohádkové peklo 2018)
Mazhaus exhibition space (Pardubice)

Wed 11/21/2018 - Sun 12/23/2018
(Výstava fotografií ze soutěže - Podzimní příroda)
Natura park - environmental education center (Pardubice)

Sat 12/1/2018 - Sun 12/23/2018
(Adventní trhy)
Pernštýnské náměstí (Pardubice), třída Míru (Pardubice)

Sat 12/1/2018 - 12/15/2018
(Anna Bydžovská - Concrete)
Automatic mills (Pardubice)

Tue 12/4/2018 - Mon 12/31/2018
(Tento prostor je monitorován)
Mazhaus exhibition space (Pardubice)

Thu 12/6/2018 - Fri 2/8/2019
(Jan Adamec: Big star)
Gallery of Pardubice (Pardubice)

Wed 12/12/2018 17:00
(Vánoční trhy - Kofe@vlna)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Wed 12/12/2018 18:00
(Slavnostní otevření Knihovny věcí)
(Pardubice)

Wed 12/12/2018 18:00
(Koncert komorního sboru Orfeus)
Hussite Congregation - church (Pardubice)

Wed 12/12/2018 18:00
(Vánoční trhy - Česko zpívá koledy: Zpívání s Deníkem)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Wed 12/12/2018 19:00
(Lola běží o život)
Exil Theatre (Pardubice)

Wed 12/12/2018 19:30
(Martin Chodúr a hosté)
Music House (Pardubice)

Thu 12/13/2018 10:00
(Komentovaná prohlídka výstavy Ladislav Machoň a Pardubice)
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)

Thu 12/13/2018 15:00 - 12/13/2018
(Vánoční tvoření)
(Pardubice)

Thu 12/13/2018 16:00
(Taneční vystoupení třídy 4. A s rozšířenou výukou estetické výchovy, sbor flétnistů Polabinské píšťalky)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Thu 12/13/2018 17:00
(Spisovatelé do knihoven - Simona Racková)
Regional Library (Pardubice)

Thu 12/13/2018 17:00
(Zlatá éra Semaforu 60. let - Magda Křížková a Pavel Skalický)
Hronovice Civic Centre (Pardubice)

Thu 12/13/2018 17:00
(Richard Feynman a teorie relativity)
University of Pardubice Gallery (Pardubice)

Thu 12/13/2018 17:00
(Vánoční koncert smyčcového oddělení)
Basic arts school in Havlíčkova (Pardubice)

Thu 12/13/2018 17:00
(Komentovaná prohlídka – Jan Adamec: Big Star)
Gallery of Pardubice (Pardubice)

Thu 12/13/2018 17:00
(Vánoční trhy - Pěvecký sbor Rafaela)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Thu 12/13/2018 18:00
(Lukáš Synek: Saudská Arábie - jaká je ve skutečnosti?)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Thu 12/13/2018 18:00
(Vánoční trhy - koncert Marien)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Thu 12/13/2018 18:00
(Univerzitní hokejové derby 2018)
ČSOB Insurance Arena (Pardubice)

Thu 12/13/2018 19:00
(Corvus Quartet - Adventní večer)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Thu 12/13/2018 19:00
(Perfect Days)
Exil Theatre (Pardubice)

Fri 12/14/2018 - Sun 12/16/2018
(Pardubické Vánoce - prodejní veletrh)
Ideon Pardubice (Pardubice)

Fri 12/14/2018
(Zavibanp)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Fri 12/14/2018 - Sun 12/16/2018
(Čokoládový festival)
Ideon Pardubice (Pardubice)

Fri 12/14/2018 18:00
(Hudební hospoda)
Doli Club (Pardubice)

Fri 12/14/2018 18:00
(Poezie pod klenbou)
Regional Library (Pardubice)

Fri 12/14/2018 18:00
(Vánoční koncert PDS Iuventus Cantans)
Music House (Pardubice)

Fri 12/14/2018 18:00
(Sokol Pardubice x FbŠ Bohemians)
(Pardubice)

Fri 12/14/2018 19:00
(SešLost - studentský minifest)
Automatic mills (Pardubice)

Fri 12/14/2018 19:00
(Vánoční koncert 2018)
Evangelical church (Pardubice)

Fri 12/14/2018 19:00
(Apollo 8: Vánoční příběh prvních lidí u Měsíce!)
Observatory of Baron Arthur Kraus (Pardubice)

Fri 12/14/2018 19:00
(Květy (projekt YM))
Theatre 29 (Pardubice)

Fri 12/14/2018 20:00
(Mňága a Žďorp)
Yellow Dog - music club (Pardubice)

Sat 12/15/2018
(Kouzelnické představení členů Pardubického klubu kouzel)
Museum of Magic (Pardubice)

Sat 12/15/2018 8:00 - 12/15/2018
(Modelářská burza v Pardubicích)
Na Staré poště (Pardubice)

Sat 12/15/2018 10:00
(Králíci z klobouku)
Children and Youth Home Beta - Dubina branch (Pardubice)

Sat 12/15/2018 15:00 - 12/15/2018
(Vánoční tvoření)
(Pardubice)

Sat 12/15/2018 15:00
(Komentovaná prohlídka Expozice zbraní)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 12/15/2018 18:00
(Ples karate)
(Pardubice)

Sat 12/15/2018 19:00
(ZakázanÝ ovoce a Žoči Voči)
Hobe music hall (Pardubice)

Sat 12/15/2018 19:00
(Do zdi)
Exil Theatre (Pardubice)

Wed 12/12/2018 19:00
Thu 12/13/2018 19:00
Fri 12/14/2018 19:00
Sat 12/15/2018 19:00
(Ohana horor cirkus Pardubice)
Skatepark Pardubice (Pardubice)

Sat 12/15/2018 17:00
Sat 12/15/2018 19:30
(Vánoční koncert komorního sboru Orfeus Pardubice)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Sat 12/15/2018 20:00
(Pipes and Pints)
Yellow Dog - music club (Pardubice)

Sat 12/15/2018 20:00
(Koncert RichMek Ve Mlejnech)
Automatic mills (Pardubice)

Sat 12/15/2018 20:00
(Lazy Seals)
Doli Club (Pardubice)

Sun 12/16/2018 10:00 - 12/16/2018
(Poslední předvánoční africký trh v Pardubicích)
Automatic mills (Pardubice)

Sun 12/16/2018 17:00
(Sokol Pardubice x Bulldogs Brno)
(Pardubice)

Sun 12/16/2018 19:00
(Kurz Sama sebou)
(Pardubice)

Sun 12/16/2018 16:00
Sun 12/16/2018 19:00
(Barocco sempre giovane, Pardubický dětský sbor Iuventus Cantans)
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)

Mon 12/17/2018 10:00
(Ještě se potkáme (studio Laik))
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Mon 12/17/2018 16:00
(Karel Kryl)
Regional Library (Pardubice)

Mon 12/17/2018 17:00
(Vánoční kino Anděl páně)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Mon 12/17/2018 18:30
(Bratři Lumierové)
CineStar Pardubice (Pardubice)

Mon 12/17/2018 19:00
(Pirate swing band gala 2018)
Music House (Pardubice)

Mon 12/17/2018 16:00
Mon 12/17/2018 19:00
(Vánoční koncert Orchestru Václava Hybše)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Mon 12/17/2018
Tue 12/18/2018
(Bioenergetická poradna Ing. Antonína Strnada)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Tue 12/18/2018 17:00
(Vánoční kytarový koncert)
Basic arts school in Havlíčkova (Pardubice)

Tue 12/18/2018 17:00
(Vánoční kino Anděl páně II)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Tue 12/18/2018 18:00
(Komorní filharmonie - tradiční vánoční koncert)
Music House (Pardubice)

Tue 12/18/2018 19:00
(Kalibův zločin)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Wed 12/12/2018
Wed 12/19/2018
(Iridologická ordinace a poradna Ing. Antonína Kociána)
House of technology Pardubice (Pardubice)

Wed 12/19/2018 15:45
(Vánoční trhy - Vystoupení hudebně dramatického kroužku Skřítkové)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)

Wed 12/19/2018 18:00 - 12/19/2018
(27. kolo: HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera)
ČSOB Insurance Arena (Pardubice)

Wed 12/19/2018 18:00
(Vánoční koncert ZUŠ)
Hussite Congregation - church (Pardubice)

Wed 12/19/2018 18:00
(Zamilovaný Shakespeare)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Tue 12/18/2018 10:00
(Kráska a zvíře)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Wed 12/12/2018 19:00
(Tančírna)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Thu 12/13/2018 19:00
Fri 12/14/2018 19:00
(Král jelenem)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Sun 12/16/2018 11:00 - 12/16/2018
(Vánoční market Ve Mlejnech)
Automatic mills (Pardubice)

Wed 12/12/2018 19:00 - 12/12/2018
Wed 12/19/2018 19:00 - 12/19/2018
(Tanec volný, spontánní)
(Pardubice)

Fri 12/14/2018 10:00
Sat 12/15/2018 19:00
Sun 12/16/2018 19:00
(Opory společnosti)
East Bohemian Theatre (Pardubice)

Mon 12/17/2018 18:30 - 12/17/2018
(Jóga pro radost ze života)
(Pardubice)

Wed 12/12/2018 17:00 - 12/12/2018
Wed 12/19/2018 17:00 - 12/19/2018
(Jóga pro radost ze života)
(Pardubice)

Mon 12/17/2018 20:00 - 12/17/2018
(Hatha jóga s Michalem Rauerem)
Yogalab (Pardubice)

searched records: 113

Significant annual events:

  • February
    • The Festival of Laughs – theatre festival full of comedies
  • March
    • Gingerbread Slipper – competition in ballroom dancing
    • One World – film festival
  • April
    • Pardubice musical spring
    • Pardubice half marathon
    • Bum bum Pardubice bum
  • May
    • Křivkův memorial
    • Gingerbread festivities
  • June
    • European festival Jazz Dance
    • Folklore festival Pardubice - Hradec Králové
    • Pernštýnská night
    • The Mirror of Art
    • Aviation Fair
  • July
    • Wine Forum>
    • Czech Open – International Festival of Chess, Bridge and Games
  • August
    • Pardubická Juniorka – National Tennis Championship CR
    • Pardubice Wine Festival
  • September
    • Pardubice Harvest Festival
  • October
    • Golden Helmet
    • City Festivities
    • Velká Pardubická Steeplechase
  • November
    • International Festival of Children and Youth Choirs
    • For the Gingerbread Heart - ballroom dancing contest
  • December
    • Pardubická Ryengle
    • St. Nicholas Festivities
    • Christmas Eve singing

6/1/2019 8:00
6/2/2019 8:00
Aviation fair 2019

12/15/2018 8:00 - 11:00
(Modelářská burza v Pardubicích)

12/18/2018 19:00
(Kalibův zločin)
East Bohemian Theatre

12/29/2018 18:00
(B. Spewack - S. Spewack - C. Porter - Kiss me, Kate)
East Bohemian Theatre

1/6/2019 17:00
(Sokol Pardubice x 1. SC Tempish Vítkovice)

Questionnaire

How do you most like to spend your summer holidays?


SROP EU This project is co-financed by the European Union - www.strukturalní-fondy.cz